Прийшов у ЗСУ ще 2017 року. Після АТО, ООС та поранення під час широкомасштабного вторгнення військовий продовжує свою кар’єру: з…
Поблизу населеного пункту Зайцеве, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», вкотре відмічається робота снайперських підрозділів із Російської Федерації.
— Снайпери сюди заходять дуже кваліфіковані. Складно визначити, з яких точок вони б’ють та де пересуваються. Роблять різні обманки, щоб їх важко було виявити, — розповідає військовослужбовець Тарас. — Відчувається, що це зовсім не шахтарі працюють. Можуть зникнути на два-три дні, а потім раптом з’явитися. Використовують гвинтівки з посиленим калібром 12,7 мм, що дозволяє їм вести вогонь з великих дистанцій. За мішком вже не сховаєшся, тому ми не розслабляємось.
За словами бійців, доки немає «зеленки», противник не намагається наблизитись до українських позицій, а працює дистанційно. Як тільки на деревах і кущах з’явиться листя, зросте активність ворожих диверсійно-розвідувальних груп. Крім того, їхні безпілотники тут літають у будь-яку пору доби.
Нова спрощена система поверненні із СЗЧ сприятиме поверненню на військову службу великої кількості людей.
Президент України Володимир Зеленський прокоментував ураження ворожих цілей в Московському регіоні та подякував українським захисникам.
Прийшов у ЗСУ ще 2017 року. Після АТО, ООС та поранення під час широкомасштабного вторгнення військовий продовжує свою кар’єру: з…