ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Дівички» на карантині: що відбувається насправді?

Новини
26 Березня 2020, 14:42
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Кореспондент АрміяInform зв’язався з Міжвидовим центром підготовки підрозділів ракетних військ і артилерії ЗСУ (с. Дівички), аби з’ясувати, як там проходить карантин.

– Для запобігання поширенню пандемії розпочали виконувати протиепідемічні заходи в пункті постійної дислокації. Особовий склад пройшов інструктажі з заходів безпеки. Організовано триразове щоденне вологе прибирання приміщень із застосуванням дезрозчинів та дезінфекція поверхонь, – повідомили у центрі.

Нашому кореспонденту розповіли, що наряди, які заступають на чергування, засобами індивідуального захисту забезпечені з власних резервів частини.

Медична служба міжвидового центру наполегливо рекомендує військовослужбовцям ставитися відповідальніше до зміцнення імунітету, мити руки не менше ніж 20 секунд і за перших симптомів звертатися до медпункту.

– Наші медики зроблять усе необхідне для дотримання карантинних та протиепідемічних заходів, – запевнили у Міжвидовому центрі підготовки підрозділів ракетних військ і артилерії ЗС України.

Фото: Тетяна Колесник

Кореспондент АрміяInform

Полювання на швидкості 300 км/год: як «хижаки» наздоганяють ворожі БПЛА
Полювання на швидкості 300 км/год: як «хижаки» наздоганяють ворожі БПЛА

Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.

«Подано 13 заявок, троє бійців уже прибули до частини»: у 43-й бригаді є перші результати спрощеного повернення із СЗЧ
«Подано 13 заявок, троє бійців уже прибули до частини»: у 43-й бригаді є перші результати спрощеного повернення із СЗЧ

13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.

Найбільше ворог атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ

Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.

Чому в окупантів дефіцит бензину: «Птахи Мадяра» показали наочно
Чому в окупантів дефіцит бензину: «Птахи Мадяра» показали наочно

У 414-й бригаді безпілотних систем «Птахи Мадяру» пояснили, що не буває дефіциту без причини. Особливо якщо ця причина регулярно прилітає.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Стpілець, помічник гpанатометника

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Військовий капелан, військовослужбовець

від 30000 до 35000 грн

Миколаїв

Військова частина А1688

Сапер в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

ПУБЛІКАЦІЇ