ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У військовому містечку в Одесі відкрилася солдатська їдальня

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Березня 2020, 13:43 1

На території військового містечка Оперативного командування «Південь» в Одесі після тривалих будівельних робіт відкрито нову солдатську їдальню.

Тут харчуватимуться військовослужбовці-строковики та контрактники з окремого батальйону. Їдальня розрахована на 32 посадкових місця. Прийом їжі, яку готують на стаціонарній кухні, відбувається у дві зміни. Приміщення забезпечено меблями й іншим обладнанням, а також системою кондиціювання. Окрім того, в їдальні працівники концерну «Військторгсервіс» розгорнули пункт на кшталт «Солдатської чайної», де можна придбати гарячі каву, чай, солодке печиво тощо.

Військовослужбовці строкової служби харчуватимуться в їдальні тричі на день, а контрактної, як у всіх військових частинах, у пунктах постійної дислокації, в обід.

Командувач військ ОК «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк відвідав їдальню під час прийому їжі особовим складом і зазначив, що солдат має харчуватися в хороших умовах.

За висловами військових, умови харчування їм дуже сподобалися. Вони більш схожі на ті, які узвичаєні у цивільних закладах. До того ж набагато приємніше снідати, обідати і вечеряти у світлому відремонтованому приміщенні.
Фото Ігор Крочак

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: