ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як тероборонці виявили та знищили ворожих диверсантів

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Березня 2020, 18:54 6

Під Харковом із резервістами та військовозобов’язаними одного з батальйонів окремої бригади територіальної оброни проведено  комплексні практичні заняття. Під час одноденного практичного вишколу відпрацьовано завдання з основних дисциплін бойової підготовки з акцентом на вдосконаленні навичок контрдиверсійної боротьби.

Аби польові навчання максимально наблизити до реальних умов, бійцям ТрО видали страйкбольну «зброю», яку привезли власники одного зі спортклубів Харкова – давні партнери армійців. Навіть макети мін і вибухівки використали.

− Ми успішно відпрацювали низку важливих завдань тероборони, − каже командир окремого батальйону ТрО майор Олексій Шелест. –Приміром, перевірили порядок сповіщення бійців, їхній збір у заданому районі, де за легендою навчань місцеві мешканці помітили ворожу диверсійно-розвідувальну групу.

Після прибуття до місця збору підрозділ вступив у взаємодію з різними силовими структурами. Пізніше, разом із харківською групою «Медоїди», утвореної із професійних правоохоронців, забезпечили захист важливих об’єктів та автошляхів. Поступово, дізнавшись більше про наміри ворога, виявили, оточили і знищили диверсантів.

За окремими ввідними керівників занять, резервісти виконали вправи з інженерно-саперної підготовки, бойової медицини, розвідки. Командування батальйону вжило належних заходів профілактики поширення вірусної інфекції. Тому бійці працювали в складі малих груп і мали засоби індивідуального захисту.

− Про польові заняття підлеглі дізналися лише за пів години до їх початку. Тож один із етапів – сповіщення та збір – перевірили реально. Щодо умовних диверсантів, у ролі яких виступили професійні інструктори страйкбольного клубу, то вони високо оцінили наші дії. Адже завжди цікаво «воювати» із сильним противником. У цілому все пройшло досить креативно і на користь боєготовності підрозділу, − підсумував майор Олексій Шелест.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини