ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як одеські курсанти навчаються в умовах карантину

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Березня 2020, 11:43 1

У Військовій академії (м. Одеса) задля запобігання епідемії коронавірусу COVID-19 ужито низку заходів щодо упередження. Кореспондент АрміяInform на собі випробував жорсткість режиму контролю, який починається відразу на контрольно-пропускному пункті.

Військовослужбовців і відвідувачів тут зустрічають медики та черговий офіцер. Вони не тільки контролюють пропускний режим, а й з’ясовують самопочуття військових, цікавляться, чи є у них скарги на здоров’я, наявність температури, кашлю й інших симптомів хвороби. На території академії немає звичних шикувань, переміщень у складі підрозділів, масових скупчень особового складу. На час карантину їх скасовано. Також це стосується проведення нарад, зборів, культурно-масових і розважальних заходів. Хоча обмеження серйозно вплинули на організацію діяльності й навчального процесу, всі основні функції, пов’язані з підготовкою курсантів та побутовими умовами, проводять у звичайному режимі.

Заняття в аудиторіях і навчальних класах проходять тепер у складі відділень, щоб загальна кількість курсантів не перевищувала 10 осіб. Організоване обов’язкове регулярне провітрювання й дезінфекція в розташуванні навчальних курсів, аудиторіях та інших приміщеннях – не менше ніж тричі на день. Казарми, їдальня, туалети, душові забезпечені додатковими засобами гігієни, мийними засобами та тими, що знезаражують. Викладачі, працівники курсантської їдальні, а також курсанти, які несуть службу в добових нарядах, носять маски. Ранкова фізична зарядка відбувається за індивідуальним планом. Увесь персонал їдальні зобов’язали використовувати засоби індивідуального захисту під час приготування їжі та організації харчування.

Як зазначив начальник академії генерал-майор Олег Гуляк, головна мета наразі – зберегти життя й здоров’я особового складу академії та продовжити навчання курсантів і підготовку випускників до складання державних іспитів.

Фото Денис Єщенко

2
3

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини