ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські пісні лунають на передовій

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Березня 2020, 17:00 10

Творча група ГО «Всеукраїнське об’єднання інвалідів та учасників війни «ІНАТО» відвідала Донеччину з концертним туром, щоб підняти бойовий дух у підрозділах, які виконують завдання в районі проведення ООС.

Музиканти вже п’ятий рік працюють для військових, які служать на передовій. Для творчих експедицій на фронт з’їжджаються з усіх куточків України. Крім військових, митці дарують творчість і мирним мешканцям Донбасу, популяризуючи українську культуру серед них. Приймають співаків завжди тепло. А наприкінці концерту обіймаються, танцюють, співають і просять виконати пісню на біс.

− Гарний настрій потрібен нашим захисникам так само, як і добра зброя. Наші артисти про це знають не з чуток, адже нещодавно самі виконували бойові завдання на Донбасі. Тож, демобілізувавшись, вирішили підтримати побратимів піснею, − зазначає один з очільників організації Юрій Стеценко

Тур відбувся за сприяння керівництва Міноборони і Генерального штабу.

Артисти також є співорганізаторами проєкту «Пісні народжені війною». Нині триває робота над створенням збірки пісень, авторами яких є українські воїни. Збірка матиме назву «Пісні згуртованих війною». Її передадуть усім військовим частинам на передовій.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
MilitaryArt, Новини