ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Взводний опорний пункт відбили…

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Березня 2020, 10:00 3

− Ворог активізував свої дії на передньому краї, захопив наш взводний опорний пункт та за допомогою засобів РЕБ подавив зв’язок між нашими підрозділами. Наше завдання − відбити взводний опорний пункт, знищити ворожі безпілотники, вийти на неукріплені позиції ворога та вирівняти передній край, − розповів легенду навчань командир мотопіхотного батальйону.

Упродовж двох днів під час ротних тактичних навчань з бойовою стрільбою українські військовослужбовці відпрацьовували злагодженість дій під час виконання бойових завдань в умовах впливу  ворожого РЕБу та постійної зміни обстановки на одному з полігонів на Донеччині. Дії нашої піхоти  підтримувала артилерія гірсько-штурмової бригади та армійська авіація.

− Ротна тактична група поставлене завдання виконала добре. Своєчасно вийшла на рубіж розгортання та здійснила перехід в контратаку. Відпрацьовували також ліквідацію ворожих безпілотних апаратів та знищення мінометних позицій противника. Працювати в умовах максимально наближених до бойових, − підсумував командир мотопіхотного батальйону.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл