ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Хмельницький «Новатор» розпочав випуск медичних пов’язок

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Березня 2020, 17:19 1

Державне підприємство «Новатор» (м. Хмельницький), що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», екстрено переорієнтувало виробництво і запустило пошиття медичних марлевих пов’язок для потреб самого підприємства та інших підприємств − учасників «Укроборонпрому». Також на підприємстві готуються до запуску виробництва перших вітчизняних клапанних респіраторів FFP3.

Про це повідомляє пресслужба «Укроборонпрому».

Загалом на заводі планують виготовити та безкоштовно поширити на підприємствах концерну 100 тис. багаторазових марлевих пов’язок. Із них, станом на сьогодні, 13 500 марлевих пов’язок уже передано співробітникам хмельницького підприємства та їхнім родинам, 3 000 пов’язок – передали для  ДП «Красилівський агрегатний завод», розглядаються запити на постачання пов’язок до інших підприємств «Укроборонпрому».

Крім того, за рішенням профспілкового комітету, на підприємстві планують створити резерв із 30 тис. марлевих пов’язок.

На підприємстві планують встановити лінію зі стерилізації марлевих пов’язок, а також  посилити виробництво апаратів ультрафіолетового опромінювання УФІД СД − здатних безпечно для людини знезаражувати повітря та поверхні у великих приміщеннях та у місцях скупчення людей.

Крім того, генеральний директор «Укроборонпрому» Айварас Аромавичус зазначив, що миколаївська «Зоря-Машпроект» планує виготовляти дезінфікуючий розчин, ще близько десятка  підприємств самостійно шиють для своїх працівників медичні пов’язки. «Я вважаю, що завдання будь-якого відповідального бізнесу сьогодні – допомогти державі й своїм працівникам пережити кризу з мінімальними втратами», – підкреслив керівник «Укроборонпрому».

За словами директора ДК «Новатор» Олексія Свістунова, підприємство поставило за мету забезпечити потребу в марлевих пов’язках для всіх підприємств «Укроборонпрому», аби знизити ризики захворювань на цих стратегічних для країни установах.

Окрім того, у Концерні та на всіх підприємствах створено штаби швидкого реагування під керівництвом генеральних директорів. Штаби координують підготовку підприємств, оперативно реагують на потреби працівників та кризові ситуації, інструктують та забезпечують профілактичну роботу, консолідують інформацію для швидких управлінських рішень.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram