ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Євросоюз надасть додаткову допомогу Східній Україні

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Березня 2020, 13:18

Європейський союз надасть додатково 3,2 мільйона євро Спеціальній моніторинговій місії Організації з безпеки і співпраці в Європі. Отже, загальна сума, яку Євросоюз надав Місії, становитиме 52 млн євро.

Про це повідомило Представництво ЄС в Україні.

Як зазначають у  відомстві, Євросоюз також підвищить свою підтримку цивільного захисту на Сході України, надавши на ці цілі 1 млн євро. Це сприятиме впровадженню Стратегії України із захисту цивільного населення, щойно її буде ухвалено.

«Також Євросоюз профінансує реконструкцію сучасного центру надання адміністративних послуг у Станиці Луганській. Це забезпечить ефективний доступ громадян України до послуг – від тих, що стосуються пенсійного фонду, до реєстрів нерухомості – у відповідності до реформи децентралізації», – йдеться в повідомленні.

Окрім того, Євросоюз виділить 1 млн євро на підтримку стійкості перед небезпеками в районі Азовського моря.

«Йдеться про внесок у поліпшення надійності та доступності інформації про регіон, а також про його нагальні, середньо- та довгострокові потреби», –повідомляють  у відомстві.

Наголошується, що ЄС – найбільший надавач допомоги Україні в реагуванні на конфлікт. Її обсяг від початку конфлікту у 2014 році становив 762,5 млн євро, гуманітарна допомога становить близько половини цієї суми. Також Євросоюз і його крани-члени зробили найбільший внесок у роботу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, вони є найбільшим донором гуманітарної допомоги та допомоги задля найшвидшого відновлення.

Загалом, від 2014 року підтримка Євросоюзом України перевищила 15 млрд євро  в грантах і пільгових позиках. Кошти спрямовані на підтримку безпрецедентного порядку денного реформ країни, політичної асоціації та економічної інтеграції з Євросоюзом.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram