ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Термін подання е-декларацій продовжили до 1 липня

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Березня 2020, 11:07

Згідно з ухваленими Верховною Радою змінами до Податкового кодексу України та інших законів щодо підтримки платників податків на період карантину, запроваждується низка тимчасових податкових пільг фізичним особам. Це випливає з тексту законопроєкту, розміщеному на сайті Ради, повідомляє Укрінформ.

Так, до 1 липня 2020 року подовжується термін подання річної декларації про майновий стан і доходи.

Не нараховується та не сплачується у період із 1 березня до 30 квітня 2020 року плата за землю. Фізичним особам – платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, перерахунок здійснюватиметься контролюючим органом.

Нежитлова нерухомість, яка перебуває у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом обкладання податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з 1 березня до 30 квітня 2020 року.

Передбачається кілька пільг для громадян, які звільняються від штрафів та пені за прострочення виплат по споживчих кредитах з 1 березня по 30 квітня.

На цей же період для громадян запроваджується допомога для тих, хто захворів на короновірус чи знаходиться на самоізоляції.

Читайте нас в Telegram