ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Командир-доброволець в гостях у флотських ліцеїстів

Новини
13 Березня 2020, 11:35
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Напередодні Дня добровольця до вихованців Військово-морського ліцею завітав громадсько-політичний діяч, письменник та активний учасник бойових дій і доброволець, філолог, знавець української мови й літератури Віктор Сердулець. У літературних колах більше знаний як Роман Жахів.

Під час зустрічі ліцеїсти почули розповідь про історичне минуле українських земель, становлення української нації, починаючи від скіфів і закінчуючи сьогоденням, про нинішню російську агресію та її коріння в давнині.

Також не обійшлось без запитань, які учні навипередки задавали бойовому офіцерові. Серед них пролунало питання про різницю між поняттями «воїн» і «солдат». За словами Віктора Сердульця, воїн – це винятково людина, яка готова захищати Батьківщину, а солдатом може бути і той, хто служить за гроші. Також він побажав, щоб серед вихованців були лише справжні воїни.

Під час зустрічі відбулась презентація книги автора «Аркан», яку Віктор Сердулець подарував ліцею. А його начальник капітан 1 рангу Віктор Шмигановскький, навзаєм, подякував гостю за візит і спілкування з вихованцями та вручив йому іменні подарунки на згадку про цей день.

Кореспондент АрміяInform

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Пиляр

від 20500 до 22000 грн

Дубно

Військова частина А0451

Такелажник, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Стрілець-санітар

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Інспектор прикордонної служби, фахівець зв’язку

від 22000 до 51000 грн

Одеса

Державна прикордонна служба України

Військовий капелан

від 25000 до 55000 грн

Харків, Харківська область

Водій в ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП