ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як одеські студентки у влучності змагались

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Березня 2020, 12:54 2

В Одеському коледжі транспортних технологій дівчата позмагались, хто влучніше з них стріляє з пневматичної гвинтівки, розбирає та збирає автомат Калашникова і споряджає магазин патронами.

Ініціатором такого військово-патріотичного заходу серед студенток став викладач коледжу дисципліни «Захист України» полковник запасу Володимир Прошин. Серед суддів – військові Одеського обласного і Малиновського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Як розповів Володимир Степанович, у коледжі він викладає понад 32 роки і особливу увагу приділяє довійськовій підготовці. На заняттях «Захист України» хлопці й дівчата вчаться діяти у випадках надзвичайних ситуацій, опановують військово-прикладні навички та вміння. Все це виховує у молоді морально-вольові якості, необхідні захиснику рідної держави.

Змагання, в яких взяли участь студентки з десяти навчальних закладів Одещини, довели, що жінки – не тільки берегині домашнього вогнища, а й з легкістю можуть дати фору навіть найвправнішим стрільцям та здивувати своїм вмінням поводитися зі зброєю.

Беззаперечним лідером визнано команду Одеського педагогічного коледжу, на другому місці – представниці Одеського коледжу економіки та соціальної роботи Одеського національного університету імені Іллі Мечникова. Третє місце дісталося «морячкам» – студенткам Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету.

По завершенню змагань призеркам вручили грамоти і медалі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини