ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

СБУ блокувала вивезення за кордон запчастин до бронетехніки та військової авіації на $1 млн

Новини
11 Березня 2020, 12:36
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Служба безпеки України блокувала механізм незаконного вивезення за межі нашої держави товарів військового та подвійного призначення, що підлягають обов’язковому державному експортному контролю.

Як повідомляє пресслужба відомства, спецоперація проводилася співробітниками Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки спільно з Управлінням СБУ в Харківській області.

За даними слідства, харківські комерційні структури незаконно ввозили з Російської Федерації агрегати та вузли до бронетехніки та бойових літаків. На території України зловмисники легалізовували запчастини через виготовлення фіктивних документів щодо цільового призначення товарів та їхнього нібито вітчизняного виробництва. Потім, діючи в інтересах країни-агресора, комерсанти відправляли запчастини до Азії під виглядом сільгосптехніки та електроустаткування.

Правоохоронці затримали нелегальний вантаж у зоні діяльності митного поста міжнародного аеропорту «Бориспіль». Серед вилучених товарів військового призначення — станції живлення танкових стабілізаторів, перетворювачі систем керування вогнем, що є елементами озброєння танків Т-72 і Т-8, а також електрогідравлічні клапани, що входять до складу систем управління бойових літаків. Попередня вартість виявлених військових товарів становить понад $1 млн.

Наразі вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження за статтею 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України. Тривають перевірочні заходи.


На Дніпропетровщині викрили агентку військової контррозвідки фсб
На Дніпропетровщині викрили агентку військової контррозвідки фсб

Правоохоронні органи викрили на Дніпропетровщині російську агентку, яка коригувала ракетно-дронові атаки рф по Павлоградському району.

Поранений, але нескорений: Третій корпус показав, шо на сьогодні залишилося від Лимана
Поранений, але нескорений: Третій корпус показав, шо на сьогодні залишилося від Лимана

Українські військові показали, який вигляд нині має Лиман Краматорського району Донецької області, яке досі утримують Сили оборони.

Stinger проти «Шахеда»: під Краматорськом збили реактивній російський БПЛА
Stinger проти «Шахеда»: під Краматорськом збили реактивній російський БПЛА

Бійці 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» збили реактивний «Шахед» у Краматорському районі.

Тижнями сидять у руїнах і ведуть спостереження: під Куп’янськом окупанти намагаються не відсвічувати
Тижнями сидять у руїнах і ведуть спостереження: під Куп’янськом окупанти намагаються не відсвічувати

Ворожі штурмовики продовжують тактику інфільтрації в наші позиції, але далеко не заходять і можуть тижнями сидіти на одному місці.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Olx Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

WorkUa Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Olx Токар-фрезерувальник

від 20000 до 50000 грн

Черкаси, Черкаська область

WorkUa Оператор ПТРК

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

WorkUa Такелажник, військовослужбовець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

ПУБЛІКАЦІЇ