ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українські військові вдало дебютували на міжнародних змаганнях «Військовий лижний патруль 2020»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Березня 2020, 11:27

У місті Вроцлав, Республіка Польща, завершилися Міжнародні військові змагання «Військовий лижний патруль 2020» (Military Ski Patrol 2020). Уперше участь у них брали курсанти факультету підготовки спеціалістів десантно –штурмових військ і військової розвідки та спеціального призначення Військової академії (м. Одеса).

Протягом чотирьох днів учасники змагань, військовослужбовці спецпідрозділів Польщі, Великої Британії, Сполучених Штатів Америки, Канади та інших країн-членів НАТО, пройшли різноманітні випробування на  фізичну та психологічну витривалість в умовах високогір’я.

Під час виконання завдань з подоланням високогірної місцевості на гострих лижах (включаючи спринт на часових інтервалах) учасники змагань сумарно пройшли на лижах більше  ніж 100 кілометрів, несучи на собі понад 30 кілограмів спорядження, а також штатну зброю. На виконання завдань відводилося 48 годин. За цей час необхідно було пройти вісім контрольних точок. Оцінювалися вміння орієнтуватися на незнайомій місцевості, долати гірські ділянки  за допомогою альпіністського спорядження, правильно діяти при рятуванні постраждалих під час бою у горах. Також учасники мали вести прицільну стрільбу з різних видів зброї та влучно кидати гранати.

За правилами змагань переможцем могла бути тільки одна команда. У підсумку найкращий результат показали господарі змагань – військовослужбовці Республіки Польща. Наша команда на окремих етапах виглядала гідно і отримала хороші відгуки суддівської комісії. Українці були серед найкращих під час стрільби з іноземних зразків зброї AR-15 i Glock-17, а також кидання гранат на точність. З 6 цілей вони вразили 5. Високу оцінку українці отримали при виконанні завдання з тактичної медицини. З найкращим часом вони надали першу допомогу пораненому і провели його евакуацію.

– З урахуванням того, що ми вперше брали участь в таких складних змаганнях, результатом хлопці задоволені, – поділився своїми враженнями один із членів української команди Олександр. – Нашій команді не вистачило досвіду і навичок у лижній підготовці в умовах високогір’я. Але я впевнений, в наступному році, після роботи над помилками, ми виступимо набагато краще!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Проти нас на цій ділянці працюють три російські армії»: окупанти намагаються вирватися за межі Покровська
«Проти нас на цій ділянці працюють три російські армії»: окупанти намагаються вирватися за межі Покровська

На Покровському напрямку росіяни намагаються вирватися за межі Покровська і штурмувати Гришине.

«Шахеди», «Гербери», «Італмаси»: росіяни вночі атакували 178 ударними БПЛА
«Шахеди», «Гербери», «Італмаси»: росіяни вночі атакували 178 ударними БПЛА

У ніч на 17 березня (з 18:00 16 березня) противник атакував 178 ударними БПЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та безпілотниками інших типів.

Найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби між українськими військами та російськими загарбниками відбулося 171 бойове зіткнення.

Двоє загиблих та 9 поранених, пошкоджено інфраструктуру: наслідки російських атак на Сумщині
Двоє загиблих та 9 поранених, пошкоджено інфраструктуру: наслідки російських атак на Сумщині

Протягом минулої доби ворог здійснив чергові масовані обстріли громад Сумської області. Близько 31 населений пункту області, потрапив під ворожий вогонь.

Мінус 930 окупантів, бронетехніка і майже дві тисячі дронів: втрати російської армії за добу
Мінус 930 окупантів, бронетехніка і майже дві тисячі дронів: втрати російської армії за добу

За минулу добу російські окупаційні сили втратили 930 своїх військових.

Віртуальна кров — реальна перемога: аналіз чотирьох років еволюції українських симуляторів від профільного експерта-виробника
Віртуальна кров — реальна перемога: аналіз чотирьох років еволюції українських симуляторів від профільного експерта-виробника

До початку широкомасштабного вторгнення український оборонно-промисловий комплекс у сегменті підготовки особового складу перебував у стані парадоксу.

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик

від 20000 до 60000 грн

Костопіль

Військова частина А0532

Стрілець-санітар, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Медична сестра, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Електрозварник (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

DevOps engineer, військовослужбовець

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Такелажник в артилерійський підрозділ

від 20150 до 50150 грн

Луцьк, Волинська область

--- ---