ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Минулого року до ВСП на службу за контрактом прийняли майже 300 військових

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Березня 2020, 15:51

Про це кореспондентам АрміяInform повідомив начальник групи зв’язків з громадськістю Головного управління Військової служби правопорядку в ЗС України підполковник Володимир Потапов.

— Протягом 2019 року було прийнято на військову службу за контрактом майже 300 військовослужбовців, з них понад 60 осіб зі строкової військової служби й близько 200 осіб, які пройшли підготовку у навчальних центрах, — наголосив підполковник.

Також офіцер зазначив, що Командування Військової служби правопорядку в ЗС України постійно проводить роботу щодо прийняття кандидатів на військову службу за контрактом для укомплектування посад рядового та сержантського складу органів управління та військових частин.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Лабіринти зі жмурами» — GoPro з CQB: диверсанти рф не дійшли до траси Ізюм—Словʼянськ

«Лабіринти зі жмурами» — GoPro з CQB: диверсанти рф не дійшли до траси Ізюм—Словʼянськ

Розвідники 3-ї окремої штурмової бригади зупинили просування російської диверсійно-розвідувальної групи в районі Новоселівки. ДРГ планувала прорив на ділянці Третього армійського корпусу, створення плацдарму для наступу на Оскіл і перерізання траси Ізюм—Словʼянськ.

«Я піхотинець і мені це подобається»: історія «Булата», який замінив інститут на ближній бій

«Я піхотинець і мені це подобається»: історія «Булата», який замінив інститут на ближній бій

22-річний командир відділення 2-го штурмового батальйону 3-ї окремої штурмової бригади, позивний «Булат», який проміняв військовий інститут на піхоту, бо там «було занадто скучно», розповів про ближні контактні бої та командну роботу зі знищення окупантів.

Наприбирала на довічне: викрито зрадницю, яка під виглядом прибиральниці шпигувала за українськими воїнами

Наприбирала на довічне: викрито зрадницю, яка під виглядом прибиральниці шпигувала за українськими воїнами

СБУ викрила російську агентку, яка під виглядом прибиральниці шпигувала в оселях українських воїнів, нею виявилася завербована окупантами 54-річна жителька прифронтової Дружківки, яка чекала на захоплення міста.

«Виснаження бюджету»: у росії почалися скорочення на підприємствах ВПК — ЦПД

«Виснаження бюджету»: у росії почалися скорочення на підприємствах ВПК — ЦПД

На підприємствах військово-промислового комплексу росії розпочались скорочення, що свідчить про серйозні проблеми у російській військовій економіці, яка три роки була головним драйвером зростання.

Головне управління захисту прав військовослужбовців розглянуло понад 3 600 звернень з початку року

Головне управління захисту прав військовослужбовців розглянуло понад 3 600 звернень з початку року

Головне управління захисту прав військовослужбовців (ГУЗПВ) з початку року розглянуло понад 3 600 звернень і запитів від військовослужбовців та членів їхніх сімей.

4 мільйони тонн доказів: заступнику міністра рф оголосили підозру у воєнному злочині

4 мільйони тонн доказів: заступнику міністра рф оголосили підозру у воєнному злочині

Заступнику міністра сільського господарства рф повідомлено про підозру у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України). Йому інкримінують організацію незаконного привласнення зерна та майна українських агропідприємств на тимчасово окупованих територіях.

ВАКАНСІЇ

Діловод ЗСУ

від 24000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Пожежний, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Молодший інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Полтава

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Інспектор прикордонної служби (Гвардія наступу “Сталевий кордон”)

від 25000 до 125000 грн

Черкаси, Черкаська область

--- ---