ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для жителів тимчасово окупованих територій запустили новий телеканал

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Березня 2020, 18:45 1

На базі телеканалу UA/TV запустили новий розважально-інформаційний телеканал «Дім» для мешканців тимчасово окупованих територій, який мовитиме українською та російською мовами. Презентація новоствореного телеканалу відбулася сьогодні в Укрінформі.

Як повідомила в.о. генерального директора UA/TV Юлія Островська, телеканал «Дім» уже з 1 березня працює в тестовому режимі.

Головна мета телеканалу  –  це повернути жителів тимчасово окупованих територій до політичного культурного та суспільного життя України, донести їм правду.

За словами Юлії Островської, проведені соціологічні дослідження показали, що на тимчасово окупованих територіях 54% громадян взагалі не мають доступу до українських телеканалів, 43% – не мають доступу до українських інтернет-сайтів.

– Люди дуже втомилися від політизованого контенту та хочуть бачити на екранах щось більш комфортне, більш мотиваційний контент, який надаватиме можливість розслабитися та отримати впевненість у кращому майбутньому, –наголосила Юлія Островська.

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, зі свого боку, додав, що незабаром на каналі «Дім» планують запустити власні новини і ток-шоу, а протягом двох років він повністю вийде на власне виробництво. Як підкреслив Тимошенко, поки що на каналі транслюватимуть передачі, які будуть цікаві людям,  зокрема спортивні,  серіали тощо.

Народний депутат Микита Потураєв повідомив, що телеканал транслюватиме тільки на тимчасово окуповані території.

Відповідаючи на запитання, якою мовою виходитимуть новини на телеканалі «Дім», Кирило Тимошенко повідомив, що спілкуватися будуть як російською, так і українською мовами.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram