ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Збройні формування РФ продовжують обмежувати свободу пересування патрулів СММ ОБСЄ

8 Лютого 2020, 11:01
Збройні формування РФ продовжують обмежувати свободу пересування патрулів СММ ОБСЄ

Робота Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ спрямована на зниження напруженості та забезпечення миру, стабільності і безпеки в Україні та сприяння діалогу між сторонами конфлікту. Про це повідомляє пресцентр операції Об’єднаних сил.

Представниками Місії здійснюється збір інформації про безпекову ситуацію та встановлюються факти про конкретні події на місцях. Результати моніторингу висвітлюються у щоденних звітах СММ, що надаються державам-учасницям ОБСЄ. Широкій громадськості та засобам масової інформації звіти Місії доступні на офіційному сайті ОБСЄ.

Необхідно зазначити, що свою роботу СММ ОБСЄ здійснює з неухильним дотриманням принципів об’єктивності, неупередженості та прозорості.

Проте систематичні обмеження свободи пересування патрулів СММ ОБСЄ у виконанні мандата Місії зі сторони збройних формувань Російської Федерації не дозволяють фіксувати факти порушень збройними формуваннями Російської Федерації.

5 лютого 2020 року патруль Місії зафіксував випадки розміщення озброєння з порушенням ліній відведення, військову присутність в зоні безпеки тільки на підконтрольних урядові України територіях. Крім того, перевірку місць розміщення відведеного важкого озброєння було здійснено також у підконтрольних урядові районах Луганської та Донецької областей. Про факти виявлення озброєння збройних формувань Російської Федерації, яке має бути відведене на визначені відстані, не повідомляється. За інформацією штабу Об’єднаних сил тільки за останній тиждень по позиціях Об’єднаних сил було випущено 176 мін калібру 120 мм та 132 міни калібру 82 мм.

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін сподівається на те, що представникам СММ все ж таки вдасться здійснювати моніторинг ситуації на всіх непідконтрольних урядові України територіях.

Українська сторона СЦКК.

Читайте нас у Facebook
Новини, ООС