ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеран Андрій Сарвіра: «Працювати, працювати й ще раз працювати. Це єдиний секрет успіху»

13 Лютого 2020
Ветеран Андрій Сарвіра: «Працювати, працювати й ще раз працювати. Це єдиний секрет успіху»

Історію Андрія Сарвіри знає у Дніпрі чи не кожен. Андрій — вінничанин, ветеран. До лав ЗСУ потрапив не відразу, спочатку був волонтером, згодом добровольцем. Коли демобілізувався у 2016-му, перед хлопцем, який саме переїхав у Дніпро, постала проблема: чим займатися у мирному житті?

Звісно, починати було складно, але повернувшись зі сходу, Андрій вирішив відкрити піцерію. Так у лютому 2017 року відкрилась дніпровська Pizza Veterano.

«Працюючи з Pizza Veterano, вирішив відійти від франшизи. Зробили ребрендинг і відкрили First Wave. Чому піцерія? Я тривалий час жив в Італії та полюбляю італійську кухню, вона мені найбільше до смаку», — ділиться Андрій.

Меню оновленого ресторану First Wave збільшилося втричі й, окрім піци, тепер включає також стейки, рибу, пасту, ризото, великий вибір салатів тощо. На запитання, що б порадили ветеранам, які тільки починають свою справу, Андрій одразу відповідає:

«Працювати, працювати й ще раз працювати. Це єдиний секрет успіху. Якщо людина добре виконує свої обов’язки, працюючи на когось, то, певно, вона зможе відкрити і власний бізнес. Однак мати власний бізнес — це працювати 7 днів на тиждень, 24 години на добу!»

У бізнесі, як і в будь-якій іншій сфері, необхідно постійно розвиватися та займатися самоосвітою, спілкуватися з людьми, які вже досягли чогось у житті.

З розширенням меню закладу Андрію необхідне було нове обладнання для роботи на кухні. Участь у проєкті Міжнародної організації з міграції дала підприємцю змогу суттєво заощадити кошти.

«Круто, що є такі проєкти, адже фінансова складова в бізнесі одна з ключових. Після повернення до мирного життя ветеранам варто соціалізуватися в суспільстві, яке, на жаль, не завжди їх розуміє. Як розповідали тренери під час навчання, завжди треба шукати будь-які альтернативні варіанти розв’язання проблеми. Здавалося б, конкретні звичайні речі, проте часто в повсякденному житті ми їх не робимо. У мене були кризові ситуації, коли я не бачив виходу, однак завжди знаходив людей, готових допомогти. Працювати, навчатися та спілкуватися — цього більш ніж достатньо», — додає Андрій.

Довідково:

Проєкт «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» упроваджують у трьох пілотних областях: Київській, Дніпропетровській та Львівській. Його мета — сприяти урядові України в наданні допомоги ветеранам конфлікту на сході України та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції до цивільного життя, а також активної участі в соціально-економічному розвитку громад.

Проєкт фінансує Європейський Союз і впроваджує Міжнародна організація з міграції.

Виконавчий партнер проєкту — ГО «Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу» (UABL).

Якщо у Вас виникли запитання, можете звернутись на гарячу лінію Міжнародної організації з міграції за телефоном: 0-800-215-025

Ольга Гординська, для АрміяInform

Читайте нас у Facebook
Life story