ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Миколаєві щасливими новоселами стали ще 20 родин захисників

3 Лютого 2020
У Миколаєві щасливими новоселами стали ще 20 родин захисників

Відповідно до програми «Турбота», щороку в бюджеті Миколаївської області передбачають кошти на придбання житла учасникам АТО/ООС.

Днями 20 родин учасників бойових дій отримали сертифікати на житло, придбане у 2019 році. Всього для захисників України на умовах співфінансування з міського та обласного бюджетів виділено кошти та придбано 15 квартир у Миколаєві та 5 в інших містах області.

Варто зазначити, що Комплексна програма соціального захисту населення «Турбота» в Миколаєві діє вже третій рік поспіль. У 2020 році на її реалізацію виділено 46,2 млн грн.

Крім того, в Миколаєві діють ще кілька ефективних інструментів підтримання та соцзахисту військовослужбовців, ветеранів АТО та ООС. Зокрема працюють й інші житлові програми, між них і фінансовані коштом міського бюджету. Також у 2020 році в регіоні збільшено фінансування на оздоровлення захисників та членів їхніх сімей, триває реалізація новації — надання одноразової допомоги на відкриття або розвиток власної справи учасникам АТО/ООС. На це передбачено 1 млн грн, ще півтора мільйона з обласного бюджету передбачено на придбання пересувного офісу, який надаватиме послуги як учасникам АТО/ООС, так і соціально незахищеним категоріям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист