ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сніг і сильний боковий вітер не завадили бомбардувальникам

7 Лютого 2020, 15:32
Сніг і сильний боковий вітер  не завадили бомбардувальникам

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка триває чергова льотна зміна. Погода внесла свої корективи, сніг і сильний вітер значно ускладнили підготовку до виконання польотів на літаках-розвідниках СУ-24МР та бомбардувальниках СУ-24М.  Проте, незважаючи на сезонні труднощі, особовий склад батальйону аеродромно-технічного забезпечення своєчасно і якісно впорався з підготовкою інфраструктури військового аеродрому.

Згідно з плановою таблицею екіпажі виконували вправи в зоні пілотування та за маршрутами вдень та вночі. Не надто сприяв цьому сильний боковий вітер, швидкість якого сягала 8-10 метрів за секунду.

Професійно і злагоджено діяли всі підрозділи та служби забезпечення. Без відмов відпрацювала авіаційна, автомобільна та спеціальна техніка, засоби зв’язку та радіотехнічного забезпечення польотів. Підтвердили свій високий фаховий рівень льотні екіпажі та інженерно-технічний склад бригади.

– Попри складні погодні умови, особовий склад успішно впорався із завданням, – зазначив під час розбору польотів командир бригади.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Вишкіл, Новини