ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Службова недбалість під час будівництва казарм на Волині

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Лютого 2020, 17:03

 Ілюстративне фото

Інженера обвинувачують у службовій недбалості під час будівництва казарм для військовослужбовців, що призвело до збитків державі на суму 4,7 млн грн.

Як повідомляє пресслужба Офісу прокурора, за процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону України завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні стосовно інженера, якого підозрюють у неналежному виконанні обов’язків з технічного нагляду на об’єктах будівництва казарм для військовослужбовців на території Волині.

Повідомляється, що обвинувальний акт за вчинення службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України) направлено до суду.

«За версією слідства, інженер під час будівництва казарм на замовлення Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міноборони України, ймовірно, неналежно виконав свої обов’язки і погодив офіційні документи підрядника з неправдивими відомостями щодо обсягів та якості виконаних будівельних робіт», — йдеться в повідомленні прокуратури. Внаслідок дій інженера комерційній структурі незаконно перераховано 4,7 млн грн бюджетних коштів за фактично невиконані роботи.

«Окрім того, в іншому кримінальному провадженні повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України керівнику комерційного підприємства, яке виконувало вказані будівельні роботи. Перевіряється причетність до вчинення злочинів інших службових осіб», — повідомляє пресслужба Офісу прокурора.

Стежте за нами в Instagram