ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Російські бомбардувальники над Чорним морем: «плановий» політ над «нейтральними» водами

20 Лютого 2020
Російські бомбардувальники над Чорним морем:  «плановий» політ над «нейтральними» водами

За офіційним повідомленням російського оборонного відомства два російських дальніх бомбардувальника Ту-22М3 здійснили «плановий політ» над акваторією Чорного моря. Повідомляється, що політ здійснювався над нейтральними водами.

«Під час польоту екіпажі здолали близько 4,5 тис. кілометрів і перебували в повітрі більше п’яти годин», – йдеться в повідомленні.

Літаки дальньої авіації супроводжували винищувачі Південного військового округа.

Чи перебували стратегічні бомбардувальники разом із винищувачами, що їх супроводжували, в українському небі над окупованим Росією Кримом або над територіальними водами України, російське міноборони «делікатно» мовчить.

Російські бомбардувальники дальньої авіації регулярно літають над нейтральними арктичними водами, над Північною Атлантикою, Чорним і Балтійським морями, а також над Тихим океаном. Оборонне відомство РФ запевняє, що всі польоти нібито здійснюються відповідно до міжнародного права щодо використання повітряного простору. З огляду на те, як Росія на практиці «дотримується» міжнародного права ця заява виглядає досить сумнівною. Про провокативні інциденти, які влаштовують у повітрі російські льотчики, неодноразово повідомляли світові ЗМІ. Як раніше повідомляла АрміяInform, останній такий інцидент за участі російських стратегічних бомбардувальників стався наприкінці січня.

Фото: militaryarms.ru

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Новини світу та України