ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нові спецкостюми, кобура, адміністративні сумки та несесер уже готові для постачання у війська

Прочитаєте за: 4 хв. 10 Лютого 2020, 12:14

У межах фахового збору офіцерів-логістів у Командуванні Сил логістики ЗС України відбулася презентація новітніх зразків речового майна і засобів індивідуального захисту для силових відомств та оновлених добових польових наборів продуктів (так званих продпайків), комплектування яких відтепер здійснюється за 14 раціонами. 

Кореспондент АрміяInform дізналася, які новинки отримає військо вже цього року.

Дебютний вогнезахисний комбінезон

 

Вперше розроблено та прийнято на забезпечення: вогнезахисний комбінезон для екіпажів бойових машин. Цей виріб повністю відповідає аналогам, які застосовують в арміях країн-членів НАТО. Костюм, по-перше, виконує вогнезахисну функцію, адже виготовлений з негорючої тканини. Такий же літній костюм уже застосовують у танкових підрозділах ЗСУ. Фахівці з розробки вже отримали позитивний фідбек від користувачів і переконані, що екіпажі бойових машин можуть упевнено виконувати бойові задачі в спецодязі.

Сезонні комплекти для піхоти

Бойова піхота і підрозділи ДШВ також отримають зимові й літні комплекти захисних костюмів. У такому спецодязі передбачено надійні теплозбереження та водонепроникність. Якщо ще зовсім недавно існував лише маскувальний костюм білого кольору (зимовий), то тепер з’явився і літній маскувальний варіант.

Довгоочікуваний одяг для штатних пожежно-рятувальних підрозділів МОУ ЗС України вже затверджено і його закуповують для військових. Своїми захисними властивостями виріб відповідає аналогам, які застосовують у європейських країнах.

Також серед інноваційних спецкостюмів є і робочий, виконаний зі світлоповертаючої та антистатичної тканини яскравого кольору.

Замість радянських «планшеток» будуть адміністративні сумки

Та сама адміністративна сумка, про яку ми анонсували влітку, вже готова.

Насамперед цей предмет надійде на постачання до військових вишів, навчальних центрів і органів військового управління. А ще у військових з’явиться свій несесер для збереження предметів особистої гігієни у стилі military. Зручний, адже система Molle дозволить прикріпити його будь-куди для зручного транспортування.

Апгрейд кабури: відтепер як для правші, так і шульги

Усучаснено до стану універсальності річ, на яку військові чекали з нетерпінням. Адже нова кобура зручна своїм кріплення для зброї і платформою. Завдяки системі Molle її можна використовувати і як підсумок. Кобура розроблена з урахуванням особливостей людини, тобто користування буде зручним як лівою рукою, так і правою.

Нові літні берці

Із 1 квітня поточного року планується проведення військових (дослідних) випробувань нових літніх черевиків, виготовлених відповідно до вимог Міноборони. Нині три підприємства попередньо виявили бажання надати на безоплатній основі дослідні партії по 30 пар. Також плануються випробування: костюмів літніх польових з тканини нового типу, яка за своїми властивостями має кращу повітропроникність; а також сорочок-поло і футболки з тканини трикотажної синтетичної типу сoolpas

250 речових розробок за чотири роки

­­

– Разом із Головним управлінням розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України за чотири роки розроблено і впроваджено близько 250 нових речових зразків, які постійно вдосконалюють. Ми доповнюємо один одного. Наше командування висуває вимоги, а фахівці ГУРС МЗ ЗС України якісно демонструють це на практиці, – зазначив начальник центрального управління речового забезпечення тилу Командування сил логістики ЗС України полковник Дмитро Кузнєцов.

Також слід зазначити, що торік розроблено 95 технічних специфікацій Міноборони, а у 2020-му – вже 65.

Щоб дізнаватись більше про сучасні обладунки для ЗСУ, стежте за нашими наступними матеріалами.

37
2

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram