ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Навчально-тренувальний центр ССО отримав найсучасніше наметове містечко

21 Лютого 2020
Навчально-тренувальний центр ССО отримав найсучасніше наметове містечко

Передача табору відбулася в межах програми військової допомоги уряду США Україні. Навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій, на базі якого розгорнулося містечко, є саме тим закладом, де гартують вишкіл спецпризначенці як індивідуально, так і у складі груп та підрозділів.

Як зауважив командувач Сил спецоперацій генерал-лейтенант Ігор Луньов, отримання цього табору підвищує спроможності навчально-тренувального центру в підготовці особового складу ССО.

– Наявність подібної інфраструктури дозволить сповна розкрити можливості центру в напрямку колективної підготовки, – повідомив командувач ССО. – Адже цього року основну увагу зосередимо на ній. Уже за кілька тижнів тактичні групи спеціальних операцій, сертифіковані за стандартами НАТО, проходитимуть тут тренінг. Сподіваюсь, наша співпраця зі США у питаннях підготовки та застосування триватиме й надалі.

Присутній на врочистій передачі табору командувач ССО США в Європі генерал Сміт зауважив, що навчально-тренувальний центр ССО є найкращим місцем, де можна побачити розвиток інфраструктури українського війська.

– Цей навчальний центр є точкою відліку, від якої залежить навченість і ефективність Сил спеціальних операцій, – сказав він. – Можливо, польовий табір на 350 осіб не надто великий внесок, та для ефективної підготовки особового складу потрібно мати і добре розвинуту інфраструктуру. Тож я радий, що ми можемо посприяти розвитку Сил спеціальних операцій ЗС України.

13
3

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Події