ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Рівненщині підрозділи тероборони з усієї України вивчають новації у новоутвореній структурі

12 Лютого 2020
На Рівненщині підрозділи тероборони з усієї України вивчають новації у новоутвореній структурі

На Рівненському загальновійськовому полігоні триває фаховий організаційно-методичний збір із офіцерами територіальної оборони. Він покликаний виробити єдині погляди та методику в підготовці штабів і підрозділів тероборони, а також підходи у плануванні, організації взаємодії, забезпечення тощо. До заходу залучені представники чотирьох оперативних командувань та 25 бригад територіальної оборони.

Під час занять на прикладі бригади тероборони Рівненщини присутнім представлено нові підходи в організації занять з бойової підготовки, продемонстровано зразки озброєння і техніки. Зважаючи на нещодавнє створення Командування територіальної оборони у структурі Командування Сухопутних військ, це наймасштабніший захід із залученням усіх керівників територіальної оборони України.

Як зазначив виконувач обов’язків командувача територіальної оборони Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Анатолій Баргилевич, якщо порівнювати  із попередніми роками, то багато кроків зроблено вперед. Навчально-матеріальна база Рівненського загальновійськового полігону дозволяє у повному обсязі проводити такі заходи.

– До зборів ми залучаємо кадрових військовослужбовців, підготовлених інструкторів за програмою «Орбітал», інструкторів Сил спеціальних операцій, фахівців громадських організацій. Важливо, що до збору з офіцерами територіальної оборони залучено керівників органів місцевого самоврядування, які є очільниками територіальної оборони у своїх районах. Отже, ми забезпечуємо чітку вертикаль управління системи територіальної оборони на державному, регіональному й місцевому рівнях, – зауважив генерал-майор Анатолій Баргилевич.

5
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Публікації