ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На курсах лідерства триває польовий вихід молодших сержантів

14 Лютого 2020
На курсах лідерства триває польовий вихід молодших сержантів

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного триває польовий вихід молодший сержантів — слухачів Курсів лідерства офіцерського складу тактичного рівня.

Як повідомляє пресслужба Національної академії СВ ЗСУ, підготовка сержантів складається з чотирьох модулів. Перший передбачає індивідуальну підготовку, на другому – слухачів навчають управляти бойовими групами. На третьому та четвертому – військовослужбовці здобувають кваліфікацію командирів відділення та взводу.

«Основна тематика нинішнього польового виходу — дії механізованого підрозділу під час оборони та штурму населеного пункту», йдеться в повідомленні. Так, на одному із занять військовослужбовці відпрацьовували дії під час штурмових дій.

– Це, зокрема, дії групи вогневої підтримки, яка блокує противника і підтримує вогнем штурмову групу, дії самих штурмових груп та групи забезпечення, яка відповідає за постачання боєприпасів та здійснює евакуацію поранених тощо, — розповів один із керівників заняття професор кафедри тактики полковник запасу Сергій Похнатюк.

Як повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ, пліч-о-пліч із хлопцями опановують військову науку й дівчата. За словами викладачів та кураторів, вони демонструють відмінні результати.

— Я була в першій двійці «альфа», мала завдання слідкувати за другим поверхом будівлі й прикривати підхід наступної групи, — поділилася враженнями слухач курсів молодший сержант Леся Шемберко. — Завдяки правильним та узгодженим діям нам удалося виконати поставлене завдання.

Для Національної академії сухопутних військ це вже другий набір слухачів на Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Вперше набір на них проводився за двома спеціалізаціями, де відбувалась підготовка командирів механізованих та артилерійських підрозділів. За результатами пілотного проєкту було ухвалено рішення збільшити набір слухачів та розширити перелік спеціалізацій, а також розпочати підготовку офіцерів за цією програмою й на базі інших військово-навчальних закладів.

Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Новини