ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Глава МЗС Німеччини звинуватив Москву і Дамаск у скоєнні воєнних злочинів

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Лютого 2020, 11:50 1

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас розглядає напади режиму Асада і його союзника Росії у Сирії як воєнні злочини. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на німецький новинний телеканал N-tv.

– Дамаск і Москва як сторони конфлікту в Сирії зобов’язані захищати цивільне населення, – заявив глава німецького МЗС 27 лютого на засіданні Ради Безпеки ООН в Нью-Йорку.

– Замість цього вони бомбардують такі об’єкти цивільної інфраструктури, як лікарні і школи, –сказав він .– Навмисні напади на цивільне населення є військовим злочином.

Розглядаючи аргументацію президента РФ Путіна, що на північному заході Сирії РФ бореться з терористичними групами, міністр зазначив, що заходи з боротьби з тероризмом не звільняють нікого від дотримання норм міжнародного гуманітарного права.

– Винні у скоєнні воєнних злочинів повинні бути притягнуті до відповідальності, — сказав німецький міністр.

‒ У той час, як ми сидимо тут, в Ідлібі три мільйони мирних жителів перебувають в страху за своє життя. 80 відсотків з них — це жінки і діти, — сказав Маас, критикуючи блокаду РФ у Радбезі ООН щодо сирійського питання. Він зажадав створення кращих умов для відправки гуманітарної допомоги в цей регіон. – Рада Безпеки повинна вивчити всі можливості для задоволення всіх гуманітарних потреб відповідно до гуманітарних принципів.

На північному заході Сирії, зокрема в регіоні Ідліб, сирійська армія вживає активних заходів проти ісламістських формувань за підтримки Росії з грудня. Асад хоче повернути останній оплот повстанців під свій контроль. Туреччина підтримує повстанців, які борються з Асадом.

За даними ООН, близько 900 тисяч осіб покинули оспорюваний район із початку грудня. Багато з них живуть в катастрофічних умовах в прикордонному регіоні. Холодна зимова погода погіршує ситуацію.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини світу та України