ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для ЗСУ розробляють новий загальновійськовий бронежилет

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Лютого 2020, 15:36 20

Наразі новий зразок бронежилета модульного перебуває у процесі вдосконалення. Зацікавленість у наданні ЗС України дослідних партій таких бронежилетів виявили три виробники, один з яких іноземний. Ці дослідні партії виготовляють відповідно до розробленого технічного опису «Бронежилет модульний», автором якого є постійна чинна група фахівців ЗСУ.

Перші військові (дослідні) випробування вже пройшли партії від одного з виробників. Результати позитивні — зразок бронежилета зазнав значних змін, орієнтовно на 50%. У зв’язку з цим виріб випробовуватимуть у військах повторно. Щодо інших виробників — їхню продукцію випробують у місячний строк після надання дослідних партій.

— Перед нами стоять два основних завдання щодо модифікації цього виробу. Перше: за результатами військових (дослідних) випробувань розробити вимоги до чохла бронежилета модульного. А саме: визначити модель чохла й показники якості матеріалів, з яких його виготовляють. А другим завданням є, за результатами балістичних випробувань, встановити вимоги до плити. Найголовніше — це методи перевірки плити, — розповів начальник управління розробки речового майна ГУ РСМЗ ЗС України підполковник Віталій Рябов.

Яким буде бронежилет

— У новому зразку модульного бронежилета застосовано систему швидкого скидання, що є обов’язковою складовою для таких виробів у країнах НАТО.

— Плита — жорсткий бронеелемент типу stand alone відтепер перевірятимуть окремо.

— Плануємо запровадити перевірку до дії теплового впливу чохла бронежилета, а також запровадити методики перевірки його властивостей після намочування.

Отже, цього року в Збройних Силах розроблять нові вимоги до бронежилетів. Об’єктивний вибір здійснять відповідно до результатів військових (дослідних) випробувань. Відтепер перевірятимуть стійкість цього виробу лише за технічною специфікацією, розробленою військовими фахівцями.

9
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook