ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Співпраця ВМС ЗС України з НАТО поглиблюється

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Лютого 2020, 13:28 2

Представники національного флоту взяли участь у щорічній конференції начальників морських операційних центрів у Штабі командування ВМС НАТО «Нортвуд», що у Великобританії.

– Співпраця ВМС ЗС України з країнами-членами НАТО поглиблюється. Протягом конференції ми обговорили багато питань, пов’язаних з організацією інформаційного обміну, який використовують країни-члени НАТО в рамках операцій з підтримання безпеки на морі. Зокрема, операції «Морський охоронець», а також  подальших кроків для зміцнення співпраці з Альянсом у питаннях висвітлення надводної обстановки і забезпеченні морської безпеки, – розповідає представник ВМС України капітан 1 рангу Володимир Захарченко. – Враховуючи, що наша держава перебуває в умовах російської агресії та загострення воєнно-політичної обстановки в акваторії Чорного та Азовського морів, це дуже актуальне питання на сьогодні.

Під час конференції також обговорювали питання досвіду використання сучасних систем моніторингу НАТО за підсумками інформаційного обміну в рамках операцій, вивчали нові можливості та особливості технічних систем моніторингу. Мова йшла і про шляхи інформаційного обміну між країнами в межах операцій з підтримання безпеки на морі тощо.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини світу та України