ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цього року для армії закуплять 21 мобільний лазне-пральний комплекс

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Лютого 2020, 17:41 7

У Командуванні Сил логістики ЗС України тривають заходи забезпечення військових частин сучасними технічними засобами в польових умовах. Зокрема це закупівлі комплексів лазне-прального обслуговування, відповідно до Державного оборонного замовлення.

Про це кореспонденту АрміяInform повідомив начальник управління забезпечення технічними засобами та майном Центрального управління речового забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ полковник Віталій Вознюк.

— Для покращення побутових умов особового складу ЗС України, впродовж поточного року очікується постачання з промисловості ще 21 одиниці мобільних лазне-пральних комплексів. Крім того, планується завершити випробування нового зразка мобільного лазне-прального модуля, — наголосив офіцер.

За його словами, лазне-пральні комплекси відповідають сучасним гігієнічним і санітарним нормам та дозволяють військовим на передовій випрати, висушити, попрасувати одяг і помитися. Вони розміщені на шасі автомобіля КрАЗ з причепом, та мають два відділення: лазневий модуль з душовою кімнатою й відділення для прання, сушіння і прасування натільної білизни й одягу.

Практика використання цієї техніки показала її значні можливості та високу ефективність у забезпеченні санітарно-гігієнічного обслуговування військовослужбовців.

24

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка