ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Жінка-водолаз була непереможною на Всеукраїнських змаганнях з акватлону

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Лютого 2020, 19:45

В Одесі відбулися Всеукраїнські змагання з найоригінальнішого бойового мистецтва – акватлону. Він є одним із видів підводного спорту, що належить до єдиноборств у воді. Саме ж слово «акватлон» перекладається як боротьба у воді та під водою.

Цього року на змагання  прибуло більше сотні учасників. Їх розбили на 18 вікових та вагових категорій за групами: жіночі й чоловічі. У кожній групі відбувалися поєдинки. Cуперники були одягнені у спеціальні ласти, маски та шапочки різного кольору.

Правила гри такі. У районі голені за допомогою манжетів спортсмени кріплять стрічки. Ці стрічки й потрібно зірвати у свого суперника, борючись у межах спеціального рингу, встановленого у ванні басейну на поверхні води розміром 5 на 5 метрів. Хто зробить це першим і винирне на поверхню, показавши всім стрічку в руці, оголошується переможцем раунду. Поєдинок триває три раунди по 30 секунд, перерва між кожним – хвилина.

За дотриманням правил боротьби та безпеки змагань пильно стежили арбітри у воді й судді на поверхні. На перший погляд все просто, проте це далеко не так. Недарма акватлон називають спортом бойових плавців, і це дійсно так. Адже не кожен може витримати поєдинок під водою на затримці дихання. Унікальність виду спорту полягає в тому, що це по суті готова база для підготовки тих, кому вода стала рідним середовищем – водолазів, рятувальників, моряків. Спортсмен-акватлоніст підготовлений до екстремальних ситуацій на воді та під водою, і готовий миттєво відреагувати на небезпеку. Вміння плавати, ходити на ластах, пірнати на затримці дихання, бути спритним і витривалим – ось ті якості, які розвиває акватлон.

Практично відразу після першого старту був узятий досить високий темп проведення змагань. Зрозуміло, що для такої кількості учасників потрібен був час, тому поєдинки тривали протягом восьми годин.

Першість у командному заліку, як і рік тому, впевнено здобула команда Інституту Військово-Морських Сил Національного Університету «Одеська морська академія». Другими після них стали бійці нової структури – Водолазної школи ВМС ЗС України. А ось в індивідуальному заліку справжній бійцівській дух і неабияку витривалість продемонструвала жінка-водолаз Катерина Никитенко. Не залишивши жодного шансу суперникам, вона виграла всі поєдинки і посіла перше місце.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Хто і чим бив по російській столиці: Генштаб ЗСУ розкрив деталі потужної операції
Хто і чим бив по російській столиці: Генштаб ЗСУ розкрив деталі потужної операції

Для ураження цілей у Московській області використовувались українські розробки — RS-1 «Барс», FP-1 «Firepoint», БАРС-СМ «Gladiator» тощо.

Армійські веслувальниці здобули чотири медалі на міжнародних змаганнях
Армійські веслувальниці здобули чотири медалі на міжнародних змаганнях

Представниці Навчально-спортивної бази олімпійських видів спорту Іванна Дяченко та Вікторія Ус на міжнародних змаганнях з веслування здобули 4 нагороди.

Обвинувачені спрямували на підтримку Сил оборони вже понад 680 млн гривень
Обвинувачені спрямували на підтримку Сил оборони вже понад 680 млн гривень

За перше півріччя 2026 року органи прокуратури України спрямували понад 680 млн гривень на підтримку українських військових.

Найбільше ворог атакує на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакує на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 46 разів атакував позиції Сил оборони, у тому числі 14 разів — на Костянтинівському напрямку.

Окупанти вбили дроном батьків, але дітей вдалося врятувати нашим воїнам: страшна історія із Добропілля
Окупанти вбили дроном батьків, але дітей вдалося врятувати нашим воїнам: страшна історія із Добропілля

Бійця 4-го батальйону «Сила Свободи» 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» Нацгвардії разом із евакуаційною групою «Білий Янгол» врятували двох сиріт.

«Понад 120 дронів в один момент зламали міф про «неприступну» столицю ворога» — 1-й центр СБС
«Понад 120 дронів в один момент зламали міф про «неприступну» столицю ворога» — 1-й центр СБС

Палає технопарк «Елма» у Зеленограді, вибухає Сонячногірська наливна станція, розлітається на шматки Московський НПЗ.

ВАКАНСІЇ
Кухар

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

Військовий хімік

від 51000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Бухгалтер

від 24000 до 54000 грн

Харків

Військова частина А1215

Зовнішній пілот, оператор БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

військовослужбовець Начальник медичної служби

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Водій-електрик відділення перехоплювачів БПЛА ЗРАД 160 ОМБР

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

--- ---