ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Коли отримають по 100 тисяч звільнені з полону на Донбасі?

Важливо Соціальний захист
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Лютого 2020, 15:09

Українці, звільнені з полону на Донбасі, почнуть отримувати матеріальну допомогу в 100 тисяч гривень з наступного тижня. Про це повідомила пресслужба Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та ВПО України.

«Звільнені полонені отримають по сто тисяч гривень матеріальної допомоги вже протягом тижня… З наступного понеділка люди отримають на свої банківські рахунки по сто тисяч грошової допомоги і ми нарешті закриємо це питання», – йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що майже два місяці Мінветеранів ледь не щодня працює зі звільненими полоненими та відзітували про те, що вже зробили, зокрема: напередодні уряд ухвалив рішення щодо єдиної міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних із визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їх соціальний захист.

За цей час 23-м з 25-ти особам допомогли зробити документи, які були забрані чи втрачені в полоні, та відкрити банківські рахунки.

64 цивільних осіб відправили в клінічну лікарню Феофанія, де їм провели діагностику, надали психологічну підтримку та розписали кожному «дорожню карту» відновлення. Потім людей, які потребували подальшого лікування, перевели до інших закладів, переважно до госпіталів «Лісова поляна» та в с. Циблі.

Станом на 21 лютого 2020 лише в «Лісовій поляні» було проліковано 39 пацієнтів.  Після надання медичної, психологічної реабілітації людей виписали із медзакладів.

14 людей попросили про подальший супровід  та були направлені до  гуртожитків у Києві, де за допомогою громадських організацій їх забезпечили всім необхідним, зокрема засобами гігієни, продовольством.

Одну жінку перевели до столичного медзакладу чекати операції на суглобах, якої вона потребує.

12 осіб із Феофанії перевели на відновлення в госпіталь в Циблях. Там досі перебуває 9 людей.

Зазначимо, що необхідні супровід та допомогу надають і надалі, зроблено кількадесят пропозицій із працевлаштування та щодо забезпечення житлом.

Також надають допомогу із зубопротезування та іншого відновлення після травм, яких люди зазнали в полоні.

До співпраці залучені громадські  організації та фахівці низки медичних закладів та інститутів НАМН України.

Нагадаємо, 29 грудня 2019 року під час обміну утримуваними особами із тимчасово окупованих територій на підконтрольну Україні територію повернулися 76 бранців.

Читайте нас в Telegram
На півдні українські захисники знищили понад 80 загарбників, РСЗВ «Град» та 2 човни

На півдні українські захисники знищили понад 80 загарбників, РСЗВ «Град» та 2 човни

Протягом доби на південному напрямку отримано підтвердження про зменшення кількості особового складу противника на 84 особи. Також знищено 49 одиниць озброєння та військової техніки ворога.

Міноборони оновило портал допомоги захисникам «Військовий асистент»

Міноборони оновило портал допомоги захисникам «Військовий асистент»

Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних сил України представили оновлений портал «Військовий асистент», який надає підтримку військовослужбовцям.

До чувашії викрали 43 українських дітей з Бердянська

До чувашії викрали 43 українських дітей з Бердянська

Окупанти продовжують вивозити українських дітей з ТОТ на «оздоровлення» та докладають усіх зусиль для їхнього перевиховання та стирання національної ідентичності.

На Волині під час отримання хабаря затримали співробітницю ТЦК

На Волині під час отримання хабаря затримали співробітницю ТЦК

Провідна спеціалістка (42 роки) відділення обліку мобілізаційної роботи за гроші обіцяла не створювати штучних перешкод в оновленні облікових даних та продовженні бронювання трьом військовозобов’язаним працівникам державного підприємства критичної інфраструктури.

На честь загиблого захисника назвали бульвар у центрі Славутича

На честь загиблого захисника назвали бульвар у центрі Славутича

Пам’ять військовослужбовця 37 окремої бригади морської піхоти, Героя України, лейтенанта Олега Буяла вшанували, назвавши на його честь бульвар у центральній частині міста Славутич.

Сухопутні війська показали свою майстерню дронів

Сухопутні війська показали свою майстерню дронів

Вона належить розвідувальному батальйону 10-го армійського корпусу, тут ремонтують та програмують БПЛА різних типів — від FPV до крил.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Стрілець

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Оператор, військовослужбовець

від 21600 до 121600 грн

Львів, Львівська область

Водій кат. С1, С 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

Дизеліст-електрик до військової частини А2800

від 20000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область