У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
22 лютого у столиці провели VI патріотичний табір військового вишколу. Місця на Льодовому стадіоні підготували військові Управління цивільно-військового співробітництва (CIMIC), Десантно-штурмових військ, Військової служби правопорядку та Медичних сил.
Понад 400 дітей пройшли навчання зі спорядженням, зброєю та військовою технікою. Учасників вишколу привітав захисник Донецького аеропорту, заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Олександр Терещенко:
— Маємо пам’ятати загиблих героїв: Небесну Сотню й полеглих на Сході в російсько-українській війні, що триває. Водночас маємо бути сильними, переймати досвід ветеранів і воїнів, які продовжують боронити Україну від російських агресорів.
Інструкторами для школярів у той день стали фахові розвідники, десантники, військові медики, спецпризначенці й кінологи. Найбільшу цікавість в учасників викликали зброя, бронетехніка та військове спорядження.
Дітям докладно розповіли про вміст медичного тактичного рюкзака й дали потренуватися в наданні першої невідкладної домедичної допомоги.
Також школярів ознайомили з основними правилами поводження зі зброєю, розбирали й збирали автомат Калашникова, стріляли в тирі, спостерігали за роботою службового пса Гаріка, навченого шукати вибухові пристрої та затримувати правопорушників.
А найцікавішою, напевно, стала смуга перешкод, яку школярі долали під пильним оком інструкторів. По завершенню учасники табору отримали сертифікати про успішне проходження вишколу.
Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.
Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.
Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.
В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.
Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.
За інформацією військових, під час ворожої атаки на територію області залетіло 11 повітряних цілей (БПЛА типу «Шахед», «герань»).
Старший механік обслуги обслуговування авіаційного озброєння
від 20000 до 25000 грн
Васильків
Військова частина А1789
Оператор відділення радіоелектронної боротьби з безпілотними апаратами
від 22000 до 120000 грн
Луцьк, Волинська область
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…