ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Один день в армії

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Лютого 2020, 16:17 4

Для школярів селища Молодіжне військові відкрили ворота КПП та провели  екскурсію частиною, ознайомили з військовою технікою та озброєнням.

‒ Громадська організація Ветеранів і інвалідів АТО «Рапіра» за підтримки командування ВМС ЗС України та голови Молодіжненьскої селищної ради організували поїздку до військової частини тих дітей, які готуються до всеукраїнської юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Тут присутні три рої –  старші, середні й молодші, яких ми  вже готуємо до змагань, ‒  розповідає голова окремого  підрозділу «Рапіра» в  м. Одеса Олег Кошолапенко. – Одним із наших головних завдань є військово-патріотичне виховання молоді.  Те, що ми закладемо у виховання дітей нині, які ідеали, така в нас буде і країна в майбутньому. Сподіюся, що командування ВМС України будемо організовувати такі поїздки частіше. А ще дітям дуже хочеться відвідати бойові кораблі національного флоту.

Школярі з сяючими очима і з неабиякою цікавістю вслуховуються у розповіді військових про ту чи іншу техніку, ставлять запитання. Серед виставкових зразків – БТР, гармата «Гіацинт», військово-медичний транспорт, реактивна система залпового вогню «Ураган» тощо. Цього дня їм було «зелене світло» на все – джурята змогли посидіти всередині бойових машин та відчути себе справжніми військовими.

Шквал емоцій у дітей викликають зразки стрілецької зброї. Як не дивно, зброєю особливо зацікавилися дівчата.

Серед учнів виділяється хлопчина. В його руках – прапор України, який весь у розписах. Як з’ясувалось,  це не просто прапор, а своєрідний символ школи. Адже його учням подарували випускники цієї ж школи, які нині воюють на сході нашої держави.

– Мій вітчим та два двоюрідних брати – військові. Дід також був військовим. Зрозуміло, що я також мрію одягнути однострій, – ділиться своїми планами на майбутнє учень восьмого класу Анатолій.

Наприкінці екскурсії дітей запросили на обід до солдатської їдальні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини