ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Конкурс на курси лідерства зростає

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Лютого 2020, 11:39 20

У 203-му центрі підготовки сержантського складу пройшов відбір кандидатів на курси лідерства базового та середнього рівнів.

Цього разу бажаючих виявилось чимало, маже 200 кандидатів із різних частин й підрозділів південного регіону нашої країни. А відібрали – 100. Протягом першого дня військовослужбовцям було необхідно скласти тести й пройти співбесіду, де запитували про мотивацію навчатися, визначали рівень теоретичної підготовки та попередньо оцінювали лідерський потенціал. На другий день кандидати повинні були продемонструвати свій рівень фізичної підготовки.

За словами заступника начальника центру мічмана Дмитра Шепети, під час аналізу результатів враховувались усі показники військовослужбовця, надважливий чинник ­– його мотивація.

– Мотивація відіграє важливу роль у становленні сержанта-командира, чи здатний від до самовдосконалення. Наприклад, якщо військовий показав не дуже гарні результати з бігу, але дістався фінішу, то бали він все одно отримав, ­– розповідає Дмитро Шепета. – А навпроти прізвищ тих, хто сходив з дистанції,  ставиться помітка, що для цього військового навіть невеликі труднощі – проблема.

Але таких було небагато, адже іспити показали, що більшість з кандидатів мають й мотивацію, й високий рівень підготовки. Тож обирати довелось кращих серед кращих.

– Ми відібрали близько 100 військовослужбовців на курси, що набагато більше, ніж минулого разу. Те, що після цього набору наш центр проводитиме навчання для такої кількості слухачів свідчить про те, наскільки змінилось ставлення командирів частин до рівня підготовки кандидатів, – додає Дмитро Шепета.

Проведення занять із майбутніми старшинами та сержантами ЗС України буде покладено на інструкторський склад Навчального центру українських ВМС.  Окрім флотських викладачів, своїм досвідом поділяться представники ЗС Канади, які в межах операції UNIFIER здійснюють підготовку українських військовослужбовців.

Також, окрім тактичних занять, польових виходів, багато навчальних  годин буде приділено проходженню «Смуги лідерства». У центрі відзначають, що смуга дасть можливість оцінити кожного курсанта на його здатність керувати підрозділом у різних умовах, перевірити, як він адаптується до різних ситуацій та, як діє у надзвичайних ситуаціях.

4
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл