ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Глава ОБСЄ відвідає Москву, де обговорить воєнну агресію на Сході

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Лютого 2020, 18:50 0

Чинний голова ОБСЄ, прем’єр-міністр Албанії Еді Рама наступного тижня здійснить візит до Москви, під час якого обговорюватимуть конфлікт на Сході України.

Як повідомляє «Укрінформ», про це заявив заступник міністра європейських та закордонних справ Албанії Етьєн Джафай під час 19-ї зимової сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ у четвер у Відні.

— Чинний голова ОБСЄ, наш прем’єр-міністр, наступного тижня відправиться в Москву для того, щоб почати дискусію та краще зрозуміти, що відбувається. На цій основі ми будемо готувати рішення та ймовірні альтернативні процеси, — заявив представник Албанії, яка головує в ОБСЄ, щодо конфлікту в Україні.

Він нагадав, що раніше Еді Рама відвідав Україну та побував, зокрема на сході України, де «знайомився з обстановкою, зокрема гуманітарною ситуацією в районах, охоплених конфліктом».

Джафай наголосив, що СММ ОБСЄ чудово працює, але «вона потребує певних умов і підтримки ресурсами для того, щоб у повному обсязі виконувати свої завдання».

Заступник глави МЗС Албанії також підкреслив важливість забезпечення політичної волі та багатостороннього підходу в процесу врегулювання конфлікту на Донбасі.

«Албанія продовжуватиме дотримуватися підходу, який базується на діалозі», — додав він.

 

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини світу та України