ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Дзвін» скорочує час на доведення інформації до хвилини

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Лютого 2020, 12:03 6

На Чернігівщині триває двоступеневе командно-штабне навчання із застосуванням комп’ютерних та автоматизованих систем управління із реальними діями підрозділів з бойовою стрільбою.

– Ця система розробляється за держоборонзамовленням для забезпечення процесів як планування застосування військ, так і безпосередньо управління ними під час бойових завдань, – зазначає координатор проєкту «Дзвін» Тарас Поручник. – Вона забезпечує виконання основних функцій оперативного складу пунктів управління і дозволяє в рази скоротити всі процеси. Нині для доведення певної інформації потрібно кілька годин. Система може це зробити впродовж хвилини.

Крім того, «Дзвін» дозволяє значно підвищити достовірність доведеної інформації, її скритність, а також усуває багато проблем, пов’язаних із людським фактором. Наприклад, неточність координат. Система дозволяє працювати з текстовою і картографічною інформацією, проводити оперативно-тактичні розрахунки як окремим офіцерам, так і у складі групи. На одній електронній карті працюють всі одночасно, не відходячи зі своїх робочих місць, не шикуючись у чергу для нанесення обстановки.

– На цих навчаннях ми вперше бачимо варіант адаптації автоматизованої системи управління військами на рівні бригади. Певні розробки також встановлені на БМП, що дозволяє знати окреме позиціонування кожної машини. Це дуже важливий крок у підвищенні ефективності українського війська, – розповів директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець.

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Репортаж