ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уперше курсанти стажувалися на «Айлендах»

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Лютого 2020, 17:39

Протягом майже двох місяців курсанти випускного третього курсу Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія» (ВВП МКТФ НУ «ОМА») проходили стажування на кораблях та у частинах Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Зокрема курсанти перед випуском мали змогу закріпити свої знання та навички на фрегаті «Гетьман Сагайдачний», ракетному катері «Прилуки» та на морському суховантажному транспорті «Горлівка». Вперше курсанти коледжу проходили практику на патрульних катерах типу «Айленд» та на пошуково-рятувальному судні «Олександр Охрименко».

— Загалом програму стажування виконано на сто відсотків. У курсантів є головне — бажання вчитись та опановувати професію. За місяць на курсантів чекають державні іспити та випуск, — розповідає заступник начальника відділення з морально-психологічного забезпечення – начальник групи з морально-психологічного забезпечення ВВП МКТФ НУ «ОМА» капітан 2 рангу Микола Фіялковський.

Протягом усієї практики майбутні старшини закріплювали теоретичні знання, оволодівали практичними навичками у виконанні службових обов’язків за первинними посадами, знайомилися з матеріально-технічною базою кораблів національних ВМС, а також вивчали питання організації бойової та повсякденної діяльності та вахтову службу.

Після випуску старшини поповнять ряди корабельного складу ВМС України і з них 80-90 відсотків обіймуть ті посади, на яких стажувалися.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram