ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наступну партію БТР-4Е планують передати війську наприкінці лютого

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Лютого 2020, 9:27

Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова планує передати Міністерству оборони чергову партію з 4 бронетранспортерів наприкінці лютого. Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром» з посиланням на директора підприємства Якова Мормила.

«Виконання поставок за контрактом із Міноборони відбувається в повному обсязі та згідно з графіком. Виготовлення партії з трьох БТР, корпуси яких проходили додаткову перевірку на якість та відстріл, завершено вчасно. Машини прийняло Військове представництво Міністерства оборони та вже передало Збройним Силам України у військову частину. Наразі збираємо наступну партію з чотирьох БТР, яку плануємо передати наприкінці місяця», – зазначив директор ХКБМ.

Раніше Міністр оборони України Андрій Загороднюк в інтерв’ю Радіо Свобода пояснив, що  причиною дефектів, які виявили на бронетранспортерах, була «технічна складова».

«Тобто там не було умислу якогось. Ми не бачимо його зараз. Точно його не було в керівництва «Укроборонпрому». Але це могло бути просто питання до якості продукції. Ви ж знаєте, їх потім випробовували. І цей процес ще триває. У нас немає даних, що там щось більше, ніж технічна складова», – сказав глава Міноборони.

Як відомо, 24 січня спільна робоча комісія у складі фахівців Міністерства оборони України та представників Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені O.O. Морозова перевірили на наявність пошкоджень зміцнювального наплавлення на зварних з’єднаннях бортів 12 бронетранспортерів БТР-4Е в місцях їх постійної дислокації.

Корпуси бронетранспортерів, які оглянула комісія, згідно з актом перевірки якості «відповідають вимогам технічної документації на виріб». Окрім зовнішнього огляду БТР, перевірка також стосувалася магнітнопорошкового контролю зварних швів. Зокрема, за результатами перевірки встановлено: якість зварних з’єднань корпусів бронетранспортерів відповідає вимогам технічної документації на виконання зварювання деталей зі спеціальної сталі марки 71.

Це також підтвердилося під час відкритих випробувань зварного з’єднання корпусу БТР-4Е, виробленого «Лозівським ковальсько-механічним заводом», що відбулися 30 січня. Під час випробувань не було зафіксовано жодного пробиття броні, що підтвердило кулестійкість корпусів та їх придатність для виготовлення наступної партії бронетранспортерів.

 

Читайте нас у Facebook