ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Командуванні Повітряних Сил представили нових керівників

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Лютого 2020, 15:07 2

Сьогодні відбулось перше урочисте шикування особового складу Командування Повітряних Сил ЗСУ в новій організаційно-штатній структурі за стандартами НАТО. Під час урочистостей командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов привітав офіцерів із призначенням та спрямував військовослужбовців на інтенсивну роботу щодо набуття бойових спроможностей.

Оргштатні заходи з приведення органів військового управління до стандартів НАТО тривають з 5 лютого цього року. Керівники структурних підрозділів доповіли командувачу Повітряних Сил ЗС України генерал-полковнику Сергію Дроздову про проведені заходи, призначення особового складу й готовність до виконання завдань у новій структурі.

Перебудова структури війська спрямована на досягнення чіткого розмежування повноважень між усіма органами військового управління за принципами країн Альянсу. Запровадження стандартів Організації Північноатлантичного договору – незворотний процес, що відповідає вектору розвитку сучасного українського війська.

Варто зауважити, що перехід на нову структуру передбачає суттєве скорочення штату. Проте в Командуванні виду запевнили, що всім офіцерам, чиї посади скоротили, запропонували місця в інших підрозділах Повітряних Сил.

У подальшому така ж трансформація чекає і на інші органи військового управління виду – повітряні командування.

8
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини