ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Закон про надання добровольцям статусу УБД набув чинності

1 Січня 2020
Закон про надання добровольцям статусу УБД набув чинності

В Україні набув чинності закон № 329-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання статусу та соціальних гарантій окремим особам з-поміж учасників антитерористичної операції”, повідомляє Укрінформ.

Документ було опубліковано 24 грудня 2019 року в парламентській газеті “Голос України”, а в прикінцевих положеннях закону зазначається, що він набуває чинності з 1 січня 2020 року.

Як повідомляла АрміяInform, закон урегульовує надання статусу учасника бойових дій добровольцям.

Окрім того, з 1 січня в Україні вводиться в дію закон “Про внесення змін до статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо забезпечення прав військовослужбовців ВМС та Повітряних сил ЗСУ на отримання статусу учасника бойових дій)” (№1197).

Це документ зараховує до учасників бойових дій членів екіпажів кораблів, катерів, суден забезпечення, літаків і вертольотів, інших осіб, які, перебуваючи на борту кораблів, катерів, суден забезпечення, літаків і вертольотів ЗСУ, Держприкордонслужби та Нацгвардії, захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Читайте нас у Facebook
Новини