ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вимагаємо повного визнання вини. Зеленський відреагував на вибачення Ірану за збитий літак

11 Січня 2020
Вимагаємо повного визнання вини. Зеленський відреагував на вибачення Ірану за збитий літак

Президент України Володимир Зеленський прокоментував заяву Ірану, яка підтвердила ракетний обстріл літака «Міжнародних авіаліній України»

Відповідну заяву Глава держави оприлюднив  у мережі Facebook.

«Ранок сьогодні не був добрим, але приніс правду. Ще до закінчення роботи міжнародної комісії Іран визнав свою провину в збитті українського літака», ‒ написав Зеленський.

За його словами, Україна буде наполягати на повному визнанні провини Іраном.

«Ми очікуємо від Ірану запевнень у готовності до повного й відкритого розслідування, притягнення винних до відповідальності, повернення тіл загиблих, виплат компенсацій, офіційних вибачень по дипломатичних каналах», ‒ заявив Президент України.

Володимир Зеленський також висловив надію, що розслідування катастрофи у подальшому буде відбуватися без штучних затримок і перепон.

«Наші 45 фахівців мають отримати повний доступ і взаємодію для встановлення справедливості», ‒ наголосив Глава держави.

11 січня іранські військові на  державному ТБ  оприлюднили заяву, в якій визнали свою відповідальність за авіакатастрофу.

Вони пояснили, що літак був помилково сприйнятий за ворожу ціль і збитий ракетою після того, як наблизився до одного з військових об’єктів Революційної гвардії Ірану, – Корпусу вартових ісламської революції.

Протягом перших днів після катастрофи Іран, незважаючи на дані розвідок США, Канади заперечував можливість ракетного удару по літаку.

Стежте за нами в Instagram
Актуально, Новини