ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі вперше так вшановували Героїв Крут

29 Січня 2020
В Одесі вперше так вшановували  Героїв Крут

Напередодні Дня пам’яті Героїв Крут курсанти Військової академії (м. Одеса) провели у приморському місті публічну акцію на знак вшанування подвигу своїх однолітків понад сторічної давнини та демонстрації єдності в поглядах із ними щодо захисту своєї Батьківщини.

Захід, який, до речі, організовано вперше, відбувся в середмісті Одеси – поблизу пам’ятника Дюку де Рішельє на Приморському бульварі.

На площі біля пам’ятника курсанти вишикувались у формі велетенських літер  КРУТИ та патріотичними гаслами і світлом ліхтариків показали, що в Одесі й до цього часу пам’ятають про героїчний бій юнаків, який зупинив стрімкий наступ російських військ на Київ.

Як зазначив начальник пресслужби Військової академії (м. Одеса) підполковник Олег Сидоренко, в акції взяли участь близько чотирьох сотень військовослужбовців, усі вони зголосилися долучитися до заходу добровільно, у вільний від служби час.

Цією акцією військові також показали, що вони шанують історію України, готові й надалі брати активу участь у розвитку сучасної історії країни та місцевої громади.

13
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини