ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До місця постійного базування повертається середній десантний корабель ВМС ЗС України «Юрій Олефіренко»

16 Січня 2020, 15:26
До місця постійного базування повертається середній десантний корабель ВМС ЗС України «Юрій Олефіренко»

На ДП «Миколаївський суднобудівний завод» завершилися планові роботи та технічне обслуговування десантного корабля «Юрій Олефіренко».

Для якнайшвидшого повернення корабля до строю, більше сотні працівників суднобудівного підприємства проводили роботи з обстеження, перевірки та ремонту вузлів і механізмів судна.

Передусім було відновлено систему головного двигуна та дизель-генераторів. Також були проведені роботи з очищення та фарбування зовнішньої обшивки і конструкцій корпусу десантного корабля, відремонтовано електромеханічну частину, носову десантну апарель, гвинто- стернову систему та якірно-швартовий пристрій.

Для того, щоб корабель повернувся до місця базування, у Миколаєві розвели мости.

Як планується, після повернення до пункту постійної дислокації, корабель пройде ходові випробування.

Нагадаємо, що середній десантний корабель «Юрій Олефіренко» – найбільший корабель такого класу у ВМС ЗС України. Три роки тому його перейменували на честь загиблого під Маріуполем командира 73-го Морського центру спецпризначення капітана 1 рангу Юрія Олефіренка (раніше корабель носив назву «Кіровоград»).

Головне призначення корабля ‒ транспортування у райони виконання бойових завдань підрозділів морської піхоти та спеціального призначення, зі штатним озброєнням та технікою і подальшим десантуванням на узбережжя.

Варто додати, що наразі Державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод», спільно з Командуванням військово-Морських Сил ЗС  України формує портфель замовлень для заводу на 2020 та подальші роки.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини