ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Турецькі режисери зняли фільм про запорізьких козаків

31 Січня 2020
Турецькі режисери зняли фільм про запорізьких козаків

Турецькі режисери з Анкари відзняли документальний серіал «Бойові мистецтва. Козаки». Впродовж декількох місяців учасники знімальної групи їздили по різних країнах, вивчаючи етнічні бойові мистецтва народів світу. Увійшла в їхній маршрут і Україна, яка стала сьомою країною, в яку вони приїхали перейняти секрети і бойові звичаї.

Зйомки фільму тривали на острові Хортиця, в історико-культурному комплексі «Запорізька Січ». Тиждень ведучий програми, турецький актор Нехар Ерен, навчався у козаків володіння різними видами зброї.

Кореспондент АрміяInform поспілкувалася з актором та перекладачем української серії Яном Шипулою, який розповів, як відбувалися зйомки.

– Я знімався в ролі козака, до якого в гості приїхав турецький пан, що їздить по всьому світу і вивчає етнічні мистецтва різних народів. Поза сценарієм пана прийняв мій отаман, він жив на Січі з моїми друзями козаками. Як такого готового сценарію української серії не існувало. Усі ідеї режисери реалізовували зі спілкування з працівниками історико-культурного комплексу, які змогли дати досить повне уявлення про матеріальну і духовну культуру Запорізького козацтва впродовж всього історичного періоду його існування, – розповів Ян Шипула.

Подивитися серію стрічки за участю запорізьких козаків можна за посиланням

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
MilitaryArt, Новини