ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Схід» готується воювати вночі

4 Січня 2020
«Схід» готується воювати вночі

На Дніпропетровщині командири військових частин Оперативного командування «Схід» Збройних Сил України та їхні заступники з озброєння і бойової підготовки взяли участь в занятті з водіння бойових машин у складних умовах місцевості та в нічний час.

Як зазначив керівник інструкторсько-методичного заняття начальник озброєння Оперативного командування «Схід» полковник Євген Мельник, метою проведення заходу є поширення бойового досвіду, набутого під час виконання завдань в районі проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил – це дуже важливий елемент підготовки командирів механізованих підрозділів та екіпажів бойових машин у загальній системі бойової підготовки на 2020 рік. Адже під час виконання бойових завдань необхідно бути готовими діяти впевнено і злагоджено в будь-яких умовах. Зокрема й на незнайомій місцевості у темний час доби, а в разі потреби – долати водні та інші перешкоди.

Порядок виконання навчальних вправ із водіння бойових машин продемонстрували військовослужбовці однієї з механізованих бригад, яка відновлює боєздатність на 239-му загальновійськовому полігоні.

Як зазначає командир БМП-1 сержант Роман Чернявський, такі заняття необхідні для того, щоб в екіпажів бойових машин не виникало труднощів із виконанням завдань у будь-яких умовах, а командири могли швидко і правильно реагувати на зміни обстановки.

– Ми маємо підтримати побратимів із піхоти чи інших підрозділів. Окрім броні, іншої підтримки не буде − лише броня може їм терміново допомогти у важкому бою, тому високий рівень навченості екіпажів – запорука успішного виконання бойових завдань,− зазначає Роман Чернявський.

За представленою методикою заняття із водіння бойових машин у складних умовах місцевості та в нічний час будуть проведені у всіх військових частинах Оперативного командування «Схід».

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Вишкіл, Новини