ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Російські військові розвідники помічені на акціях протесту в Косові

13 Січня 2020, 12:15
Російські військові розвідники помічені на акціях протесту в Косові

На акції протесту сербів у косовському місті Грачаниця проти закону про свободу віросповідання в Чорногорії були присутні троє громадян РФ, один із яких — військовослужбовець російської військової розвідки. Як передає «Європейська правда», про це повідомив косовський телеканал RTK.

Акція протесту відбувалась 9 січня 2020 року. За даними ЗМІ, співробітник Головного управління ЗС РФ (раніше відомого як ГРУ) незаконно в’їхав у Косово з Чорногорії з підробленим посвідченням представника Місії ООН у Косові (UNMIK).

Джерела ЗМІ в косовських органах безпеки повідомляють, що двоє інших громадян РФ перебувають у Косові з грудня 2019 року. За оприлюдненою інформацією, 8 і 9 січня в Грачаницькому монастирі разом із двома іншими росіянами та перекладачем вони зустрілися з сербським духовенством.

За даними косовських мас-медіа, росіяни планують проведення цілої кампанії із «захисту православних святинь» і підвищення активності в місті.

За даними АрміяInform, 9 січня в Грачаниці відбулася акція протесту на підтримку Сербської православної церкви в Чорногорії. Протестувальники пройшли маршем вулицями до монастиря Грачаниці. У центрі уваги протестів — закон про релігійні права, ухвалений минулого місяця парламентом Чорногорії. Сербські націоналісти стверджують, що закон призведе до вилучення власності Сербської православної церкви в Чорногорії. Чорногорські чиновники неодноразово це заперечували.

Фото: istinoljublje.com

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини світу та України