ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент підписав Указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та цьогорічні призовні терміни

27 Січня 2020, 11:57

 Президент України Володимир Зеленський затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2020 році. Відповідний Указ № 13/2020 оприлюднено на сайті Офісу Президента України.

У документі зокрема йдеться, що військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнять у квітні — червні, у жовтні — грудні 2020 року.

Інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнять у запас у квітні — червні, у жовтні — грудні 2020 року.

Призов у 2020 році на строкову військову службу відбудеться у квітні — червні та жовтні — грудні.

На строкову військову службу призиватимуть придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу в квітні — червні та жовтні — грудні 2020 року.

Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 статті 3, який набирає чинності з 1 березня 2020 року, та пункту 2 статті 3, який набирає чинності з 1 вересня 2020 року.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №13/2020 Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році

Читайте нас у Facebook
Новини