ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Незабаром на Вінниччині запрацюють територіальні центри комплектування

12 Січня 2020
Незабаром на Вінниччині запрацюють територіальні центри комплектування

Уже за два місяці замість військкоматів на Вінниччині запрацюють один обласний та 28 районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Обіцяють, що система обслуговування громадян стане більш автоматизованою, швидшою та максимально прозорою, паперові дані переведуть у електронний формат. Кажучи простими словами, це щось на кшталт військових сервісних центрів чи прозорих офісів.

– Віримо, що це допоможе мінімізувати час, що витрачається на розв’язання проблемних питань, з якими звертаються громадяни, – пояснив полковник Олег Вінницький, військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату. – Часто це – отримання різного роду посвідчень, документів, що вказують на прописку, військових квитків. Оскільки сьогодні у військкоматах є один-два приймальні дні, громадяни повинні довго очікувати на документальні довідки, які мали б отримати одразу. Реформа  допоможе зробити процес  значно швидшим та зручнішим.

У обласному військкоматі запевнили, що капітальні ремонтні роботи вже завершені, тож до березня – точно встигнуть. Залишилось доукомплектувати техніку та привести у відповідність програмне забезпечення.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини