ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Малахіт», що одночасно супроводжує 200 повітряних цілей, заступає на чергування

15 Січня 2020
«Малахіт», що одночасно супроводжує 200 повітряних цілей, заступає на чергування

Підрозділи харківської радіотехнічної бригади Повітряного командування «Схід» освоюють нові зразки техніки, що, за словами командира частини полковника Віталія Птащенка, у рази підвищить боєздатність підпорядкованих підрозділів.

Так, в окремій радіолокаційній роті бригади, що дислокована на Полтавщині, нещодавно отримала постійну прописку нова РЛС «Малахіт».

– Її бойові та функціональні можливості значно перевищують аналогічні зразки виробництва минулих десятиліть, – зазначив командир підрозділу майор Ігор Городнюк. – Достатньо сказати, що нинішнє обладнання повністю виконано на цифровій базі. Станція дозволяє самостійно виконувати автосупроводження близько 200 цілей, при цьому значно скорочується потреба у додаткових спеціалістах. Окрім того, завдяки мобільності й компактності значно скорочується час на її розгортання та приведення у бойове положення.

Не остання перевага «Малахіту» й у тім, що його елементна база повністю виконана на вітчизняних блоках і деталях. А основою комплексу є автомобільна база КрАЗу, здатна витримати експлуатаційні навантаження у широкому діапазоні температур та несприятливих рельєфних умов.

– Новітнє обладнання та техніка потребують і відповідного до себе ставлення, – продовжує офіцер. – Тому, одразу після отримання станції, особовий склад пройшов курс фахової перепідготовки. І серед перших, хто отримав допуск до її експлуатації, стали військовослужбовці з багаторічним практичним досвідом з-поміж наших воїнів-контрактників. Вони вже готові заступити на бойове чергування на новій станції.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,
Новини, Озброєння та техніка